Spring naar de inhoud

Groot en goed nieuws!!!

Dit is wel de klap op de vuurpijl!
Volgende dinsdag zijn de werken in de kerk afgerond!
Dat betekent dat we zondag 22 oktober de laatste keer in ’t Kranske samenkomen.

Vrijdag 20 oktober wordt de kerk gepoetst door de poetsdienst.
Zaterdag 21 oktober zal Frank, samen met hopelijk vele vrijwilligers de verlichting en andere technische infrastructuur in de kerk in orde brengen. Frank wil hiermee graag om 10 uur starten. Geef zo snel mogelijk een seintje aan hem als je kan mee komen helpen! Dit kan op volgend mailadres: frank.clarijs@telenet.be 

Op zondag 22 oktober vieren we eerst samen eucharistie in ‘t Kranske. Na die viering willen we vragen aan al wie wil en kan om de verhuis van alle attributen niet meer naar boven te doen, maar naar de kerk. Als we allemaal iets dragen zal dit ook snel in orde zijn.
Alles op zijn plaats krijgen zal door de mensen van de ploeg gecoördineerd worden.
Misschien lukt het zelfs om ook al de stoelen op hun plaats te zetten?

Op zondag 29 november vieren we dus weer in ONZE kerk!

Hieronder enkele foto’s van boven het gewelf….