Opmerkingen

  1. Bezorg 10 dagen op voorhand de liederen aan de muzikant en voorzanger

  2. 4de zondag van de maand: Herdenking van diegenen wiens begrafenis plaatsvond, de voorbije maand in onze parochie

  3. Nieuw !! Liturgiegroepjes zetten de cibories e.d. klaar (lijstje hangt in sacristie)

     

    Data

    Liturgisten

    Zang

    Muzikanten

    Voorgangers

    Bediening

    geluid

    18de zondag door het jaar A
    2 augustus 2020 

    Marc, Patrick, Mariannne

    Ploeg: Patrick, Marleen

    Joke  Marcel  Paul  Floran

    19de zondag door het jaar A
    9 augustus 2020 

    Doop Isabel De Groof

    Lut S, Annemie, Patty

    Ploeg: Lutgart

     

    Pieter Paul  Jan   Hilde

    (Geen viering op 15 augustus!)

    20ste zondag door het jaar A
    16 augustus 2020 

    Frie, Marleen

    Ploeg: Griet

    Pieter  Hilde  Paul  Francis

    21ste zondag door het jaar A
    23 augustus 2020 

    Herdenkingsviering voor 
    Simone Leys

    Lutgart, Manja, Hilde V.

    Ploeg: Lutgart

    Griet  Eva  Gebedsviering  Gerard
    22ste zondag door het jaar A
    30 augustus 2020 

    Gerard, Griet, Veerle, Chris

    Ploeg: Griet

     Soetkin

     

    Stijn  

     

    Jan  Floran 

    Vanaf hier nog onder 'constructie'!!!!
    + onder voorbehoud omwille van coronamaatregelen

             

    23ste zondag door het jaar A
    6 september 2020

    Plechtige geloofsbelijdenis

           

    24ste zondag door het jaar A

    13 september 2020

    Herdenkingsviering voor Augustin Van Bergen

    Mozes: Frie, Elfi, Liesbet, Nancy, Jan VG

           

    25ste zondag door het jaar A

    20 september 2020

    Eerste communie

           

    26ste zondag door het jaar A

    27 september 2020

    Herdenkingsviering overledenen: Danuta Kowal (+ juli/augustus?)

    Jacobus: Marleen, Chris, Manja, Veerle

           

    27ste zondag door het jaar A

    4 oktober 2020

    Jesaja: Marc S, Marianne, Francis, Patrick + Naamopgave JIP

           

    28ste zondag door het jaar A

    11 oktober 2020

    Abraham: Annemie, Lut, Patty, Yolanda 

           

    29ste zondag door het jaar A

    18 oktober 2020

    Naomi: Lutgart, Karel, Hilde, Gerard

           

    30ste zondag door het jaar A

    25 oktober 2020

    Herdenkingsviering overledenen september

    Paulus: Gunter, Bavo, Marc DW

           

    Allerheiligen jaar A

    1 november 2020

    Jeremia: Lieve, Kristof, Kristien, Soetkin

           

    32ste zondag door het jaar A

    8 november 2020

    + doopviering ... Nicolaï

    Abraham: Annemie, Lut, Patty, Yolanda 

           

    33ste zondag door het jaar A

    15 november 2020

    Jacobus: Marleen, Chris, Manja, Veerle

           

    Christus Koning jaar A

    22 november 2020

    Herdenkingsviering overledenen oktober

     Chiroleiding (+ Griet en Tim?)

           

    1ste zondag van de advent B

    29 november 2020

    Jesaja: Marc S, Marianne, Francis, Patrick

     

           

    2de zondag van de advent B

    6 december 2020

    Mozes: Frie, Elfi, Liesbet, Nancy, Jan VG

           

    3de zondag van de advent B

    13 december 2020

    Naomi: Lutgart, Karel, Hilde, Gerard

           

    4de zondag van de advent B

    20 december 2020

    Paulus: Gunter, Bavo, Marc DW

           

    Kerstmis jaar B

    donderdag 24 december (nacht)
    vrijdag 25 december (dag)

    Jacobus: Marleen, Chris, Manja, Veerle

           

    27 december 2020

    Herdenkingsviering overledenen november

    Jeremia: Lieve, Kristof, Kristien, Soetkin

           
      Mozes: Frie, Elfi, Liesbet, Nancy, Jan VG