Het is (bijna) zover!
Op 27 april vieren we nog samen eucharistie in onze kerk. Nadien gaat ze dicht voor de laatste restauratiefase, werken aan de binnenkant van het gebouw.
Eind april, begin mei worden de werken ‘gegund’ en kan de aannemer starten met het inrichten van de werf.
Na de viering van 27 april gaan we met de aanwezigen al het nodige materiaal verhuizen naar ’t Kranske. Wat niet mee moet (of kan) bergen we op in de bergruimten in de kerk (en deels ook in de pastorij).
Op 3 mei vanaf 10 uur worden de lampen, schermen en alle andere technische installaties ‘ontmanteld’. Helpende handen hiervoor mogen zich nog altijd melden bij Frank Clarijs.
Vanaf 4 mei vieren we dan weer in ’t Kranske, onze eerste kerk in de wijk.
Opgelet: Op 11 mei vieren de jongeren van Coloma en St.-Jan Berghmans samen hun vormsel in de kerk van St.-Jan Berghmans om 10 uur. Die zondag is er geen viering in Coloma!