Zondag 04 dec. 2022
Tweede zondag van de Advent
11.00 u. : Gebedsviering

Jgt. Gaby Steffens

zondag 11 dec.2022
Derde zondag van de Advent
11.00 u. : Eucharistieviering


Zondag 18 dec. 2022
Vierde zondag van de Advent
11.00 u. : Eucharistieviering

Jgt. Emiel Verrijken

 

 

               

Op 1 oktober werd het startschot gegeven van een nieuw JIP-werkjaar (JIP=Jeugd in Parochie op weg naar het vormsel).  We bezochten het 'Arts Experience Labyrint' in de Begijnhofkerk in Mechelen.   Een bezoek aan dit labyrint gaf de jongeren de kans om het verhaal van het Lam van God te leren kennen op een aparte manier.  Het verhaal wordt in het labyrint verteld aan de hand van schilderijen van Vlaamse primitieven afgewisseld met werken van hedendaagse kunstenaars.  Onze Jippers werden uitgedaagd om ter plaatse zelf een hedendaags kunstwerk te maken over wat hen vooral had aangesproken bij het bezoeken van het labyrint.  
Ook in onze eigen Coloma-kerk bewonderden we de afbeelding van het Lam in één van de glasramen. 
Met een verdiend ijsje en enkele actieve spelletjes werd deze boeiende namiddag afgesloten!

               

 

*************************************************************************************************************************************************************************