Zondag 23 jan. '22 :

11.00 u : Gebedsviering

Herdenkingsviering
  Constant 'Conny' Somers
  Guido Cauwenbergh
  Paula De Borger


Zondag 30 jan. '22 :

11.00 u : Eucharistieviering


Zondag 06 febr. '22

11.00 u : Eucharistieviering

Vormsel

 Dit jaar gaat onze Soep op de stoep actie door op zondag 12 december, derde zondag van de Advent, na de viering van 11 uur in de kerk. Je kan er dit jaar enkel potten soep kopen. Jouw vrije bijdrage gaat volledig naar de projecten van Welzijnszorg. Dit jaar voert Welzijnszorg actie voor een leefbaar Woonbeleid. Er zijn sociale woningen maar veel te weinig. Er zijn huursubsidies, maar veel te weinig. Schaarste betekent concurrentie, concurrentie zorgt voor uitsluiting. Onze bijdrage kan een verschil maken. 

***************************************************************************************