Zondag 23 jan. '22 :

11.00 u : Gebedsviering

Herdenkingsviering
  Constant 'Conny' Somers
  Guido Cauwenbergh
  Paula De Borger


Zondag 30 jan. '22 :

11.00 u : Eucharistieviering


Zondag 06 febr. '22

11.00 u : Eucharistieviering

Vormsel

 Op 6 februari 2022 zullen 5 jongeren, na een Lange Weg van bijna 6 jaar, hun vormsel vieren.
De Lange weg in St. Jozef Coloma loopt normaal gezien over een periode van 5 jaar maar vorig jaar beslisten deze jongeren, omwille van corona, nog een extra jaartje Jipper te blijven en werd hun vormsel met een jaar uitgesteld.
Margot, Hannelore, Daan, Sara en Joachim zijn nu gestart met het laatste parcours richting 6 februari. Samen met hun geloofsgenoten bezochten ze de tentoonstelling 'Beelden die raken' in de kerk, ze voerden de bijhorende opdrachtjes uit en brachten de eerste ideeën samen voor hun viering. Een moment om nu al naar uit te kijken!

An en Hilde