Zondag 12 sept. '21

11.00 u. : Eucharistieviering

 

Zaterdag 18 sept. '21

15.00 u. : Eerste Communieviering

 

Zondag 19 sept. '21

11.00 u. : Gebedsviering

 

 

Zondag 26 sept. '21

11.00 u. : Gebedsviering

Jgt. Albert Kutten,
echtgenote Diane Vermeulen
en overleden familieleden

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 De zomer komt eraan, dus staat het terras van ’t Kranske weer klaar om jullie te ontvangen. Elke zondag van 12u tot 14u zijn jullie welkom op het fijnste terras van de parochie! Kom gerust eens langs voor een gezellige babbel, een fris glas bier of een verkoelende frisdrank. Uiteraard zoals steeds aan zeer democratische prijzen én je steunt er onze parochiewerking mee! Dus niet twijfelen en spring zondag eens binnen. Onze tappers – en vaste stamgasten -  kijken alvast uit naar jullie komst!

****************************************************************************************************************************************************************************