IMG_1889-small.jpg


Tot verder bericht zijn er in het kader van de Corona-maatregelen geen vieringen

 

 

 

 

 

 

 Corona maakt ons creatief!! Onze jaarlijkse wandeling rond het thema doop hebben we niet allemaal samen gedaan, maar elk eerste communicantje in zijn/ haar eigen bubbel! Dit heeft voor hele mooie foto's gezorgd! 

Misschien heb je gedurende afgelopen weken onze sleutels zien hangen! Deze hadden een doel! Ze leidden onze kindjes van de kerk in Coloma naar de kerk van Sint Jan Berchmans. Onderweg moesten ze opdrachtjes doen. Hier een paar sfeerfoto's!!

Dank aan al de mama's en papa's om samen met jullie kinderen de wandeling te maken!!

Lieve groetjes,

Veerle, Leen & Marianne

 ********************************************************************************************************************