Tot verder bericht zijn er in het kader van de Corona-maatregelen geen vieringen

 

 

 

 

 

 

                

Met een lichtje, een dekentje en iets om te drinken,
zo maakten onze Jippers en hun begeleiding het gezellig voor hun computerscherm.

Verschillende opdrachten wisselden mekaar af (zoals oa ‘zeg eens euh’, maak een selfie, stuur iemand die je nauw aan het hart ligt een foto van een kaarsje, raad wat ik teken en herken je wat ik uitbeeld?) .  We vertelden aan elkaar over dingen waar we warm en blij van worden, over hoe we de feestdagen nu beleven, welke acties we kennen voor de warmste week, en wat we minder leuk vonden de voorbije tijd.  

Enkele sfeerbeelden :

 

Toon ons een knuffel!

 

 

Schrijf in de chatbox wat je nodig hebt om koekjes te bakken...

 

                        

 

 

We keken naar een mooi filmpje ‘Light the world’
en luisterden naar een liedje als afsluiter : Pentatonix – Joy to the world.

 

 

Zo maakten we er samen een warme en gezellige avond van!