Tot verder bericht zijn er in het kader van de Corona-maatregelen geen vieringen

 

 

 

 

 

 

 Op 20 september deden Tuur, Julie, Raphaël, Robbe, Bas, Zoë, Tuur, Aurora, Anna, Yawsep, Maja, Laura, Mattias, Juliette, Lars Nora, Jason en Ethan hun eerste communie in de geloofsgemeenschap van Coloma.

Wij luisterden tijdens de viering naar het Emmaüsverhaal.  Jezus laat ons nu niet meer los en hij gaat verder met ons op tocht.

Voor deze tocht hadden elk van onze eerste communicanten een prachtige knapzak gemaakt, die zij na de viering mee naar huis namen.

De ploeg en de catechisten wensen jullie proficiat met je eerste communie en hopen jullie nog te ontmoeten met of zonder de knapzak in onze gemeenschap van Coloma want deze tocht met Jezus is niet ten einde.

Dank aan alle mama’s en papa’s voor de flexibiliteit in deze coronatijd

 

********************************************************************************************************************