Spring naar de inhoud

Eerste communie 2023

In een volle Colomakerk brachten onze eerste communicantjes afgelopen donderdag hun grote geschenk naar voor. In deze viering toonden de eerste communicanten welke geschenken Jezus ons geeft: Jezus vertelde verhalen die we terugvinden in de Bijbel, Hij leerde ons vergeven, bidden en delen. We luisterden naar het verhaal van de kostbare parel. Want wij zijn goud waard zongen ze uit volle borst. We mogen elkaar zien als een geschenk van God.
We zijn blij we dat deelnamen aan de tafel van Jezus. En blijkbaar heeft volgens sommige communicanten die hostie “echt geen smaak”, maar voelen ze Jezus nu in hun buik 😊.
Hopelijk zet het hen aan om in Jezus’ voetsporen te lopen en de geschenken van Jezus mee te realiseren. Wij zijn ervan overtuigd dat ze dit zullen doen.

Het was een eer om deze groep enthousiaste kinderen te mogen begeleiden. 
Groetjes van 4 trotse catechisten: Leen, Marianne, Hannah en Veerle