Spring naar de inhoud

Eerste communie nodigt uit 2023

Op 30 april hebben onze eerste communicanten het Laatste Avondmaal van Jezus gespeeld.
Daarna speelden wij een leuk spel waar wij koekjes met elkaar deelden. Wij oefenden hoe wij de communie moeten ontvangen en wij leerden een leuk liedje dat wij in de viering zongen.
De kinderen zijn klaar om hun eerste communie te doen.
Op 18 mei om 11 u zullen Begtas Syriana, Cammaer Pieter, Cammaer Sebastiaan, De Groof Alexander, Dejonckheere Sophie, De Schrauwer Wannes, Dua Lucas, Janssen Lisa, Lara Verbeeck Emile, Rutten Vince, Schepers Lis, Sieckelinck Milo, Van de Ven Saartje, Van den Schoor Marcel, Van Der Elst Brianna, Van Der Elst Zora, Van der Elst Sofia, Van Dooren Bea, Van Eynde Saar, Vanhooreweghe Maxim, Verdickt Nand en Wellens Julio hun eerste communie doen.

De kinderen nodigen jullie uit om dit samen met hen te vieren op donderdag 18 mei!