Spring naar de inhoud

Plechtige geloofsbelijdenis 2023

Zondag 14 mei zal Lena Gordts in de Sint-Jozef Colomagemeenschap haar Plechtige Geloofsbelijdenis uitspreken.
Ze ging, gedeeltelijk samen met de jippers, één jaar lang op weg: ze vertrok van de doopbelofte van haar ouders, ze bracht het vredeslicht naar Mechelen, ze ging op bezoek in het Damiaanmuseum in Tremelo, ze zette zich in om stiftjes te verkopen voor de Damiaanactie, om uiteindelijk te landen in de Sint-Jozef Colomakerk. De catechisten Joke en Soetkin zijn heel dankbaar dat ze haar mochten begeleiden op haar weg naar geloof.
Zondag is het feest. Lena zal dan vertellen wat het betekent om alles achter te laten om Jezus te volgen. We zullen te weten komen wie er aan haar zij meeloopt. Iedereen is uitgenodigd om mee te komen vieren tijdens deze gezinsviering!